4 Mevsim Yeşil Rulo Çim

Antalya 4 mevsim hazır rulo çim kendi arazimiz üzerinde üretilen 4 mevsim çimler, halı benzeri sık dokulu, kuvvetli ve doğal şartlara dayanıklı, canlı yeşil renkte yavaş uzaması ve bodur genetiği sayesinde az bakım gerektiren, her mevsim yeşilini muhafaza eden türdür.

Çok şık yeşil görünüme sahip olan, performans ve bütünlük isteyen alanlar için ideal bir karışımdır. % 30 daha az su tüketimi ile ve yavaş büyümesi sayesinde % 50 daha uzun sürede biçilme ve bakım gerekliliği tercih edilmesinin ilk sebeblerindendir.

Blue grass ile beraber dikim yapıldığında daha iyi canlanma ve çok sık ve düzenli çimlenme sağlamaktadır. Bu türün özelliği güneş altında da gölgede de koyu yeşil renk görünümünü muhafaza etmektedir.

4 mevsim rulo çim genellikle düz olmayan alanlarda, her türlü peyzaj alanlarında, yarış pistlerinde, polo sahalarında, rugby sahalarında tercih edilmektedir. Antalya hazır rulo çim TROPICAL PEYZAJ markası altında 4 mevsim rulo çim üretiminde ülke geneline satış ve montaj kapasitesine sahiptir.

Aşağıda ki karışımlarla en ideal seviyede üretim mümkündür;

  • % 30 Festuca arundinacea FIRACES
  • % 30 Festuca arundinacea MERIDA
  • % 30 Festuca arundinacea REGATTA
  • % 10 Poa pratensis BLUECHIP