Hazır Rulo Çim konusunda ANTALYA’ da marka olan ve Tropical Peyzaj markası ile kalitesini tescilleyen Çim Firmamız, her türlü spor tesisinde hazır rulo çim uygulaması ve mevsimsel talebe göre tohum ekip yetiştirmesini yapan Hazır Rulo Çim ülkemizin turizim cenneti olan Antalya merkezden talep edilen tüm Golf Sahası çimleme hizmetleri vermektedir.

Antalya Hazır Rulo Çim Akdeniz iklimine uygun ve Golf Sahasında şık görünüm sağlayan ıslah edilmiş tohum ekimi veya talebe göre Hazır Rulo Çim uygulaması şeklinde gelen taleplere cevap verebilmektedir. Tuzlu suya dayanıklı ürünler ile hem ekonomik ve de aynı zamanda yatırım degeri katan uygulamalar ile Antalya Hazır Rulo Çim ,Antalya başta olmak üzere diğer illerde de sayısız Golf Sahası ve spor tesislerinde çim uygulamalarına imza atmıştır.

Aynı zamanda peyzaj uygulamalarıda yapan Antalya Hazır Rulo Çim, otomasyon sistemli veya manuel sistemli sulama projelerinide hayata geçirmektedir. Uzun süre orjinalliğini koruyan Hazır Çim uygulamaları için lütfen projelerinizde bizden de fiyat ve detay isteyiniz.