Hazır Rulo Çim

Antalya hazır rulo çim TROPİCAL PEYZAJ markasıyla itina ile Antalya’da kendine ait 100 dönüm arazi üzerinde standartlara uygun olarak üretilmektedir. Antalya hazır rulo çim uygulama alanına ilk andan itibaren uyum sağlamakta bakım uygulamaları uygun şekilde yapıldığı takdirde uzun ömürlü olmakta ve görüntü açışından doğal canlılığını kaybetmemektedir.

Antalya hazır rulo çim, Antalya çim üretim tesislerimizde ekim işleminden sonra bir kaç defa biçim uygulanıp, dış etkenlere dayanıklı hale getirilerek transfere hazır edilmektedir. Yeterli olgunluk ve sağlamlığa ulaşmış olan çim 40 × 125 ebatlarında kesilerek uygulama alanına teknolojik ekipmanlar ile paletlenip zarar vermeden uygulama alanına aktarılır.

Antalya hazır rulo çim uygulaması, hazır ve canlı olması sebebiyle uygulandığı yerde anında kullanıma hazırdır, bu özelliği çimin gelişmesi için gerekli süreyi ortadan kaldırır ihtiyaç duyulan hedefine ulaşır. Hazır rulo çim güçlü ve sağlam kök yapısı ve yoğun dokusu ile sağlıklı, dayanıklı bağışıklık sistemi gelişmiş yetişmiş rulo çim türüdür. Mevcut kök yapısı toprağına uyumlu ve bağışıklığından dolayı tutmama riski yoktur.

Hazır çim olgunlaşmış durumda düzgün kesilip uygulama alanında düzeltilmiş toprak zemine çok pratik şekilde halı döşer mantığı ile uygulanabilir. Hazır rulo çimin bakımı da oldukça kolaydır.

Hazır rulo çim maksimum iki gün içerisinde yeni toprağı ile bütünleşir, sıkı dokusu sayesinde zemini tamamen örter, harika görüntüsünün yanında erezyonu da önlemesi artı değerdir.

Hazır rulo çim eğimli yüzeylerde de uyum sağlar tarzda uygulanabilir ve mevsim şartları ve dönemi önemsiz istenilen zamanda uygulanır. Antalya Hazır Rulo Çim uygulandığı anda toz ve çamur sorununu ortadan kaldırır.

Ortam sesini emen hazır rulo çim gün içinde ortam oksijenini arttırdığı gibi görsel değerinden ötürüde kalite ve yatırım değerini arttırmaktadır.